Poradnik . Tutoriale .

środa, 1 lutego 2012

Moje rzeczy , które dostałam z wymianki :)

 Jak wspominałam , zrobiłyśmy sobie z Nolą (nolaline.blogspot.com) małą wymiankę . Wczoraj dodarła do mnie paczuszka :) Na zdjęciach tylko poszczególne rzeczy , ale jest ich milion  razy więcej (postaram sie wszystkie wymienić )


Na zdjęciu : super farbka glass deco , wiórki 'kokosowe' na posypkę , karuzela z ozdobami + klej , buteleczka z brokacikiem , zielony brokacik (wgl. go nie widać na zdjęciu , jest koło farbki glass deco) , owocki fimo , cekinki ,kwiatuszki do decoden , kryształki na klej , kawałki rolad itd. , Półfabrykanty :łańcuszek i bigle , wstążka granatowa  . A poza tym dostałam jeszcze :  śliczny ołówek , nożyk , szpatułkę , breloczek NICI , kolczyki pianki marshmallow (różowo fioletowe) , śliczne pudełeczko decoden , zawieszkę gofra i ciasto , foremkę na pralinkę , dzwoneczek i jeszcze parę innych rzeczy , których nazw nie znam i nie pamiętam :) Ogólnie to była świetna wymianka ! Pozdrowienia dla Noli ! :)

4 komentarze:

Będzie mi bardzo miło jeśli skomentujesz :) Przyjmuję wszelką krytykę (ale nie wulgaryzmy ! xd) i pytania , na które na pewno odpowiem :) W komentarzu możesz zostawić też link do swojego bloga chętnie odwiedzę :)
Mile widziane będą też rady i pomysły :)