Poradnik . Tutoriale .

wtorek, 17 kwietnia 2012

Kolczyki "Herbatki"

Hej , znów z opóźnieniem ale ten tydzień jest jakiś cholernie dziwny .. Dzisiaj zrobiłam kolczyki "Herbatki" ze znanymi już kokardkami w różową pepitkę . Kubeczki są z ceramiki , mają zaledwie 1 cm długości ! Dodam zdjęcie kolczyka na ręce , by porównać wielkość .

Dziękuję wielce za to, że jest już 99 OBSERWATORÓW BLOGA ! ♥ Bardzo , bardzo dziękuję ! Wiem , że dużo obserwatorów doszło też z candy ale mam nadzieję , że było to dojście z chęcią :) Bardzo zmotywowało mnie tyle obserwatorów i komentarzy dlatego na blogu wprowadzone będą małe zmiany . Min. Nowy nagłówek prawdopodobnie narysowany przez utalentowaną Samantę, nowe posty (nowe układy , więcej zdjęć , nowe ,zredukowane teksty) , dość duża poprawa zdjęć (na pewno nie będą to zdjęcia robione lustrzanką , lecz kompaktem ;D) i nowy kolor tła :) Wszystko w swoim czasie , postaram się jak najszybciej . Odkładam na wszystko pieniądze bo aukcje na allegro się rozkręcają :)Konto bankowe dla mnie to był idealny pomysł;D Będę starała się , aby blog nie był amatorski , do profesjonalnego jeszcze hoho ale blisko blisko dobrego bloga ;)


Dooobra do rzeczy kolczyki :


Na prawdę maleńkie ! <3 

P.S. szykuję dla was tutorial na coś jakby millefiori ale to nic takiego hiperekstra ;D

7 komentarzy:

Będzie mi bardzo miło jeśli skomentujesz :) Przyjmuję wszelką krytykę (ale nie wulgaryzmy ! xd) i pytania , na które na pewno odpowiem :) W komentarzu możesz zostawić też link do swojego bloga chętnie odwiedzę :)
Mile widziane będą też rady i pomysły :)